7.5 C
Brno
Úterý, 30 května, 2023
- Reklama -časopis
DomůRady a NávodyŠroubové kompresory aneb kdo tato zařízení vyrábí?

Šroubové kompresory aneb kdo tato zařízení vyrábí?

Pokud se alespoň trochu orientujete v technických oborech nebo v průmyslové výrobě, pravděpodobně jste zaznamenali velký trend v používání šroubových kompresorů. Není se čemu divit, protože se jedná o špičkové technické zařízení, které najde využití v mnoha odvětvích národního hospodářství. Ať už působíte ve zpracovatelském průmyslu nebo provozujete autoservis, kvalitní šroubové kompresory se vám nepochybně budou hodit.

Světoznámý výrobce

Šroubové kompresory, které jsou distribuovány formou specializovaného e-shopu, patří ke světové špičce. Za to patří velký díl hlavně dlouholetému vývoji jednoho z nejvýznamnějších výrobců kompresorů na světě. Ten navíc v současné době spadá pod největšího producenta těchto zařízení, takže každý šroubový kompresor těží z jedinečného know-how. Díky tomu máte jistotu, že všechny nakoupené kompresory budou perfektně plnit svůj úkol.

Kde se kompresory vyrábí?

Šroubový kompresor od renomované společnosti je vyráběn v 5 moderních centrech, které se nachází po celém světě. Kompletační závod je v Turíně, kde jsou jednotlivé kompresory skládány dohromady a dále distribuovány i do specializovaného elektronického obchodu. Samozřejmostí je pochopitelně pečlivost a kontrola kvality v každé fázi výrobního procesu. Kompresory všech kategorií jsou stoprocentně připraveny plnit vaše potřeby.

Jedinečný koncept

Šroubové kompresory pro nepřetržitý výkon jsou oblíbené hlavně díky svému jedinečnému konceptu. Ten totiž umožňuje jejich nonstop provoz bez jakýchkoliv nutných přestávek. Tím pádem se tyto kompresory perfektně hodí do společností, kde existuje vysoká poptávka po stabilních dodávkách stlačeného vzduchu. Světoznámý výrobce ovšem nespí na vavřínech, takže neustále pracuje na vývoji nových technologií.

Pořízení šroubového kompresoru se nemusíte obávat, protože je vyroben pod přísnou kvalitativní kontrolou u výrobce s dlouhou tradicí. Díky tomu perfektně vyřeší vaše požadavky.  

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek