4.2 C
Brno
Úterý, 28 března, 2023
- Reklama -časopis
DomůRady a NávodyMít oči na míru dnes není nemožné, stačí si jen vybrat metodu

Mít oči na míru dnes není nemožné, stačí si jen vybrat metodu

Laserové operace dnes vyřeší téměř každý zrakový problém.

Každý člověk je originál, a proto ani žádné oční onemocnění neprobíhá u dvou pacientů identicky. Před každým zákrokem je třeba vzít v úvahu všechny faktory zdravotního stavu adepta na laserovou operaci očí.

Předoperační vyšetření jsou proto maximálně důsledná, aby se minimalizovaly komplikace a aby lékaři ušili pacientovi řešení jeho specifického problému na míru.

Laserová operace očí je v současnosti jediným způsobem, jak se nadobro zbavit brýlí a kontaktních čoček. Jeho účinnost je však více než uspokojivá mezi lékaři i pacienty. Avšak mnoho pacientů se stále ještě takovému „radikálnímu“ řešení vyhýbá kvůli strachu a nedostatku důvěry k laserovému zákroku.

Metodu vám doporučí lékař
Ivo Ďurkovič z oční kliniky iClinic vysvětluje, že v současnosti existuje několik typů operací, které se na očních klinikách provádějí.

„Pacienti tak mají možnost rozhodnout se podle toho, jak rychle by se měl zrak vyostřit, s jakými omezeními po zákroku počítají a také podle ceny. Každé operaci předchází důsledné vyšetření, které je pro určení nejlepší operační metody klíčové. Až oční lékař – specialista může schválit váš výběr zákroku nebo vám doporučí jinou metodu, která bude vhodnější, šetrnější a která přinese větší jistotu požadovaného efektu,“ objasňuje lékař.

Laserové operace očí jsou momentálně dostupné již téměř pro každého, kliniky poskytují různé slevy a možnosti financování. Při výběru byste se však měli zaměřit na laserové vybavení klinik, na bezpečnostní standardy kliniky, na počet operatérů a jejich praxi a samozřejmě je třeba si prověřit i zkušenosti jiných pacientů.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek