4.2 C
Brno
Úterý, 28 března, 2023
- Reklama -časopis
DomůRodinaMuži zřejmě našli tajemství věčného mládí

Muži zřejmě našli tajemství věčného mládí

S kolegy po sobě střílejí laserovými zbraněmi, budují si četné sbírky angličáků a vlastnímu dítěti uchmatnou z ruky vrtulník na dálkové ovládání.

gentlemani měli vždy své zábavy. Obvykle to byly zbraně, balíček karet, tabák, rychlý kůň, případně auto. Tato pánská potěšení budou zřejmě nadčasová, ale dnešní muže učiní šťastnými i obyčejná návštěva hračkářství.

Darth Vader v teplácích
„Manžel dostal ke čtyřicítce vysněnou herní konzoli se hrou Hvězdné války,“ svěřila se nám Sylvia z Bratislavy. „Od té doby jsem už několik týdnů svědkem bizarního výjevu. Můj milovaný muž skáče ve vytahaných teplácích před obrazovkou a ohání se obuvákem na boty, který má být laserovým mečem.“

Bývalá kolegyně Michaela nám jednou popisovala, jak přišla o 300 eur a síťky do oken proti hmyzu. „Uháněla jsem domů z práce, když jsem na opačné straně ulice zahlédla svého drahého, jak stojí u obrovské černé bedny a šťastně na mě mívá. Ptám se – co je to? Prý náš nový kytarový zesilovač, který jsme megavýhodně získali na inzerát. No není to skvělá koupě? A nestál ani o euro víc, než jsme si odložili na nové síťky proti hmyzu,“ vzpomíná Michaela a dodává, že se na svého muže nedokázala ani zlobit. „Dokonce ani tehdy, když mě celé léto štípaly komáry. Vždy jsem si vzpomněla na manželovy radostné jiskřičky v očích a musela jsem se smát.“

Tajná vášeň pro víly
V podobném duchu píší i čtenářky, které se zapojily do naší on-line ankety o věčných dětech. „Jednou jsem frajerovi vtrhla bez klepání do pokoje. Rychle ukončil nějaký program v počítači, ale zůstal celý červený. Půl dne jsem se s ním neuměla normálně bavit – dokud mi neukázal historii prohlížeče a tam vidím … japonský animák. Bez erotiky, jen samé víly a romantika,“ popisuje nám svůj zážitek Jana z Humenného. „Michal se prý styděl, že ho budu považovat za podivína, tak si pohádky nechával pro sebe. Přitom je to tak milé,“ dodává.

Souhlasíme. Dospělé chlapce považujeme za tvůrčí, zábavné a plné snů. Vášeň zralého muže pro pohádky může být docela sexy. I kolekce bojovníků na nočním stolku, i posedlost zkamenělými trilobity. Ale ať zkusí žena ve středním věku ukázat novému partnerovi postel přecpanou oblíbenými plyšáky!

A co ženy?
Známe dvě bubeníčky, parašutistku a jistou maminku, která se v pokročilém stadiu těhotenství natřela mrtvolnou barvou a absolvovala bratislavský zombie pochod. Nejčastěji se však setkáváme s dámami, které obětavě podporují své bláznivé polovičky.

Třeba taková Lucie. Její manžel je nadšeným členem jakési organizace zlatokopů, a tak se úspěšná zubařka nahodí po práci do kovbojského outfitu a přesýpí dno řeky kdesi u Banské Štiavnice. Nebo zmiňovaná Michaela, která doprovází manželovu kapelu trianglem, kastaněty a dalšími podřadnými hudebními nástroji.

Nabízí se otázka, proč tomu není naopak. Proč si doma nebudujeme sbírky panenek Barbie, proč netřískáme s ostatními kolegyněmi z banky po večerech do kytary? Většinou se vymlouváme na nedostatek času. Vždyť ano. Někdo přece musí otřít prach. Muž to asi nebude, protože soustřeďuje všechny síly na boj s Darthem Vaderem. Ale zkuste se alespoň někdy změnit na děti a oddat se vlastní zábavce stejně vášnivě jako muži. Uvidíte, po pár týdnech vám ten prach ani nebude překážet.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek